БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

У житті ГО ФСК "ЗІРКА", а також всіх її співробітників важлива роль відведена благодійній діяльності. Всі ми віримо, що це велика, потрібна і добра справа, і намагаємося підтримувати всіх, хто цього потребує.

"Футбол дарує людям радість. Ми даруємо людям футбол" – так звучить місія нашої організації. І ми дійсно працюємо і розвиваємося саме для цього. Роблячи всіма улюблений вид спорту доступним для кожного, клуб переслідує виключно позитивні цілі, адже всім відомо, що будь-які фізичні тренування можуть відвернути від неправильного способу життя.

З іншого боку, всі наші співробітники усвідомлюють, що в житті кожного може статися непередбачувана ситуація, яка не дозволить йому насолоджуватися простими людськими радощами. Саме тоді нашим завданням і стає цілковита підтримка.

Таким чином, крім щоденної пропаганди здорового способу життя, яку ми проводимо в рамках основного виду діяльності, ФСК "ЗІРКА" надає благодійну допомогу людям у багатьох інших сферах.

На даний момент ми вже реалізовуємо частину запланованих соціальних проектів. Але для нас це все одно тільки початок довгого шляху.

У нас кожен день з'являються нові цікаві ідеї, і зараз в клубі вже почалася активна підготовка до участі в різних громадських проектах, а також до проведення власних акцій, націлених на:

• підтримку сиріт;

• допомогу громадянам, які опинилися у важкій життєвій ситуації;

• допомога ветеранам;

• турботу про дітей;

• охорону навколишнього середовища;

• поліпшення життя місцевої громади;

• сприяння становленню та освіті.

Як би не сумно було це визнавати, але в сучасному світі допомоги потребує величезна кількість людей. Дуже важко впоратися з дійсністю, якщо ти зовсім один. Ми розуміємо це і пропонуємо свою допомогу в здійсненні благодійної діяльності. В першу чергу нами розглядаються безпосередньо спортивні проекти, хоча інші області наша команда також намагається не обходити стороною.

Якщо у Вас є свої пропозиції (або ж Ви готові запропонувати свою допомогу в здійсненні наших благодійних проектів), будь ласка, скористайся контактною інформацією, яка представлена ​​в розділі "Співробітництво". Можливо, саме разом з Вами ми створимо щось по-справжньому особливе і корисне.

© 2021 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"