ГРОМАДСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ

Ми вважаємо себе соціально-відповідальною організацією і намагатимемося активно брати участь в житті суспільства, в якому живемо. Ми регулярно будемо проводити заходи на підтримку тих, хто цього потребує, використовуючи як власні можливості, так і допомогу інших людей. Наша діяльність буде спрямована на підтримку культури, сприяння НТП і, звичайно, на пропаганду здорового способу життя.

Ми відкрито готові заявити, що, як і будь-яка інша організація, ми зробимо упор на заходи, спрямовані на отримання позитивного результату. З іншого боку, ГО ФСК ЗІРКА пишається тим, що прагне брати участь в проектах, які спрямовані на соціальну підтримку населення.

Найближчим часом ми готуємося здійснити цілий ряд проектів, загальною метою яких буде покращення життя громади. Пріоритетними сферами діяльності для нас стануть:

> Соціальне забезпечення

Метою проектів, що входять в цей розділ, буде сприяння незахищеним верствам населення (дітям сиротам та випускникам дитячих будинків, а також особам з обмеженими можливостями).

> Охорона навколишнього середовища

Ми усвідомлюємо важливість збереження здорового і чистого довкілля. У планах нашої компанії - організація і активна участь в проектах по його захисту, а також залучення до тих самих дій наших партнерів і клієнтів. Крім того, започаткуємо програму з енергозбереження.

> ОСВІТА

Внесок в розвиток молоді - це дуже важлива сфера благодійної діяльності. Так сприяння в підготовці кваліфікованих кадрів є одним з основних планових проектів нашої компанії.

Ми зацікавлені у співпраці з благодійними фондами та громадськими організаціями, різними соціальними проектами, а також усіма, хто хотів би внести свій вклад в розвиток суспільства.

Набагато простіше домогтися результату, коли дієш не один. І ми будемо раді будь-якій допомозі з Вашого боку, так і охоче приймемо участь в будь-якому цікавому проекті, спрямованому на турботу про людей і навколишньому середовищу.

> КОНТАКТИ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ЗРОБИТИ СВІТ КРАЩИМ:

Ми чекаємо на Ваші пропозиції по електронній пошті *:

dobrofscstar@gmail.com

* Будь ласка, зверніть увагу на те, що дана контактна інформація призначена тільки для пропозицій в області діяльності соціальної відповідальності.

© 2021 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"