Індивідуальний план тренувань


Справжній футбол, улюблена і видовищна гра. Щоб він став таким, необхідно проводити тренування з футболу, використовуючи методики тренувань різних світових шкіл і футбольних клубів.
Ми пропонуємо різні методики тренування з футболу для дітей та дорослих футболістів. Розроблена нами програма тренувань з футболу дає можливість тренерам клубів і спортивних шкіл в мінімальні терміни підготувати технічних гравців.
Цьому сприяють спеціально сплановані тренування футболіста, вправи в яких дають максимальний ефект, не вимагають спеціального обладнання та приміщень.
Складений за даною програмою індивідуальний план тренувань для самостійного тренування юних футболістів дозволяє максимально ефективно використовувати час занять, так як нескладні вправи для футболу дозволять юному спортсмену завжди бути в кращій фізичній формі, а значить більш помітним і результативним.
Ексклюзивна програма тренувань з футболу для спортсменів, а також спеціальні вправи для футболу, що сприяють відпрацюванню сильного точного удару, підвищення швидкості і поліпшення координації рухів спортсмена.
Наша методика дозволяє складати індивідуальний план тренувань футболіста в рамках групових та індивідуальних занять. Вона поєднує в собі досвід зарубіжних тренерів, який тепер став доступний кожному тренеру і футболістові.

© 2021 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"