„ЗАТВЕРДЖЕНО”

на засіданні виконкому ДЮФЛЗ

від 20 серпня 2019 року

____________ В.Качур

Календар ігор чемпіонату ДЮФЛ Закарпатської області

серед команд СДЮШОР, ДЮСШ, ФК, ДСТ та СК сезону 2019-20 років

у вікових категоріях 2008-09 рр. н.

Команди

« » зони

26

09

26

09

03

10

03

10

10

10

10

10

17

10

17

10

24

10

24

10

31

10

31

10

07

11

07

11

1

ДЮСШ-1 Тячів

8*

5

2*

3

4*

7

6*

8*

5

2*

3

4*

7

6*

2

„КАРПАТИ” Дубове1

7*

8

1

6*

3*

4

5*

7*

8

1

6*

3*

4

5*

3

СК „ТЯЧІВ”-1 Тячів

6*

7

8*

1*

2

5

4*

6*

7

8*

1*

2

5

4*

4

ДЮСШ-2 Тячів

5*

6

7*

8

1

2*

3

5*

6

7*

8

1

2*

3

5

„ТЕРЕСВА” Тересва

4

1*

6

7*

8

3*

2

4

1*

6

7*

8

3*

2

6

СК „ТЯЧІВ”-2 Тячів

3

4*

5*

2

7

8*

1

3

4*

5*

2

7

8*

1

7

ДЮСШ Рахів

2

3*

4

5

6*

1*

8

2

3*

4

5

6*

1*

8

8

„КАРПАТИ” Дубове2

1

2*

3

4*

5*

6

7*

1

2*

3

4*

5*

6

7*

02

04

02

04

09

04

09

04

23

04

23

04

30

04

30

04

07

05

07

05

14

05

14

05

21

05

21

05

Команди

« » зони

25

09

25

09

02

10

02

10

09

10

09

10

16

10

16

10

23

10

23

10

30

10

30

10

06

11

06

11

1

„ЗІНЕДІН 08” Ужгородський р-н

8*

5

2*

3

4*

7

6*

8*

5

2*

3

4*

7

6*

2

СДЮСШОР 08 Ужгород

7*

8

1

6*

3*

4

5*

7*

8

1

6*

3*

4

5*

3

Small miracles” В.Добронь

6*

7

8*

1*

2

5

4*

6*

7

8*

1*

2

5

4*

4

ФК „МИНАЙ 08” Минай

5*

6

7*

8

1

2*

3

5*

6

7*

8

1

2*

3

5

СДЮСШОР 09 Ужгород

4

1*

6

7*

8

3*

2

4

1*

6

7*

8

3*

2

6

„ЗІНЕДІН 09” Ужгородський р-н

3

4*

5*

2

7

8*

1

3

4*

5*

2

7

8*

1

7

ФК „МИНАЙ 09” Минай

2

3*

4

5

6*

1*

8

2

3*

4

5

6*

1*

8

8

„ОЛІМП” Ужгород

1

2*

3

4*

5*

6

7*

1

2*

3

4*

5*

6

7*

01

04

01

04

08

04

08

04

22

04

22

04

29

04

29

04

06

05

06

05

13

05

13

05

20

05

20

05

п\п

Команди

«СХІДНА» зона

28

09

28

09

05

10

05

10

12

10

12

10

19

10

19

10

27

10

27

10

02

11

02

11

09

11

09

11

16

11

16

11

23

11

23

11

1

СК „Сільце” Сільце

10

2

3*

4

5*

6

7*

8

9*

10

2

3*

4

5*

6

7*

8

9*

2

ДЮСШ Виноградів

9

1*

10

3

4*

5

6*

7

8*

9

1*

10

3

4*

5

6*

7

8*

3

„НАРЦИС” Хуст

8

9*

1

2*

10

4

5*

6

7*

8

9*

1

2*

10

4

5*

6

7*

4

«Довге- Бронька» 1 Бронька

7

8*

9

1*

2

3*

10

5

6*

7

8*

9

1*

2

3*

10

5

6*

5

КОЛОС Мукачів.р-н

6

7*

8

9*

1

2*

3

4*

10

6

7*

8

9*

1

2*

3

4*

10

6

ДЮСШ Берегівський р-н

5*

10*

7

8*

9

1*

2

3*

4

5*

10*

7

8*

9

1*

2

3*

4

7

ДЮСШ Хуст. р-н

4*

5

6*

10*

8

9*

1

2*

3

4*

5

6*

10*

8

9*

1

2*

3

8

„СЕВЛЮШ” Виноградів

3*

4

5*

6

7*

10*

9

1*

2

3*

4

5*

6

7*

10*

9

1*

2

9

КОЛОС Виноградів, р-н

2*

3

4*

5

6*

7

8*

10*

1

2*

3

4*

5

6*

7

8*

10*

1

10

«Довге- Бронька» 2Бронька

1*

6

2*

7

3*

8

4*

9

5*

1*

6

2*

7

3*

8

4*

9

5*

21

03

21

03

28

03

28

03

04

04

04

04

11

04

11

04

25

04

25

04

02

05

02

05

09

05

09

05

16

05

16

05

23

05

23

05

Початок матчів по будням: - вересень, травень 14:00 за київським часом.

- жовтень, листопад, квітень 13:00 за київським часом.

по суботам: -09:00

Чвертьфінали Фінальна частина

04 червня 2020 року

08 червня 2020 року

1

1 місце 1 зони - 2 місце 2 зони

1 півфінал

1\4 - 3 1\4

2

2 місце 1 зони - 1 місце 2 зони

2 півфінал

2\4 - 4 1\4

3

1 місце 3 зони - 2 місце 4 зони

09 червня 2020 року

4

2 місце 3 зони - 1 місце 4 зони

Гра за 3 місце

:

Гра за 1 місце

:

© 2020 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"