Календар ігор чемпіонату ДЮФЛ Закарпатської області

серед команд СДЮШОР, ДЮСШ, ФК, ДСТ та СК сезону 2017-18 років

в вікових категоріях 2006-07 рр. н.

Команди

«1» зони

23

09

23

09

30

09

30

09

07

10

07

10

14

10

14

10

21

10

21

10

28

10

28

10

04

11

04

11

1

СДЮСШОР-1

8*

5

2*

3

4*

7

6*

8*

5

2*

3

4*

7

6*

2

Олімп 06

7*

8

1

6*

3*

4

5*

7*

8

1

6*

3*

4

5*

3

Пегас

6*

7

8*

1*

2

5

4*

6*

7

8*

1*

2

5

4*

4

Зінедін 07

5*

6

7*

8

1

2*

3

5*

6

7*

8

1

2*

3

5

СДЮСШОР-2

4

1*

6

7*

8

3*

2

4

1*

6

7*

8

3*

2

6

Олімп 07

3

4*

5*

2

7

8*

1

3

4*

5*

2

7

8*

1

7

Зінедін 06

2

3*

4

5

6*

1*

8

2

3*

4

5

6*

1*

8

8

Ужгор. р-н

1

2*

3

4*

5*

6

7*

1

2*

3

4*

5*

6

7*

05

04

05

04

12

04

12

04

19

04

19

04

26

04

26

04

03

05

03

05

10

05

10

05

17

05

17

05

Команди

«2» зони

21

09

21

09

28

09

28

09

05

10

05

10

12

10

12

10

19

10

19

10

1

Сузіря 1

Cвалява

6*

4

2*

5

3*

6*

4

2*

5

3*

2

Бергвідейк

Берегово

5*

6

1

3*

4

5*

6

1

3*

4

3

Мункач 06

Мукачеве

4*

5

6*

2

1

4*

5

6*

2

1

4

Мункач 07

Мукачеве

3

1*

5*

6

2*

3

1*

5*

6

2*

5

Сузіря 2

Свалява

2

3*

4

1*

6*

2

3*

4

1*

6*

6

Колос

Мукачеве

1

2*

3

4*

5

1

2*

3

4*

5

19

04

19

04

26

04

26

04

03

05

03

05

10

05

10

05

17

05

17

05

Команди

«3» зони

21

09

21

09

28

09

28

09

05

10

05

10

12

10

12

10

19

10

19

10

26

10

26

10

02

11

02

11

1

Сільце-1

Сільце

8*

5

2*

3

4*

7

6*

8*

5

2*

3

4*

7

6*

2

ДЮСШ

Виноградів

7*

8

1

6*

3*

4

5*

7*

8

1

6*

3*

4

5*

3

«Колос»

Виноградів

6*

7

8*

1*

2

5

4*

6*

7

8*

1*

2

5

4*

4

Сільце-2

Сільце

5*

6

7*

8

1

2*

3

5*

6

7*

8

1

2*

3

5

«Нарцис 2»

Хуст

4

1*

6

7*

8

3*

2

4

1*

6

7*

8

3*

2

6

«Нарцис»

Хуст

3

4*

5*

2

7

8*

1

3

4*

5*

2

7

8*

1

7

Бронька 1

Бронька

2

3*

4

5

6*

1*

8

2

3*

4

5

6*

1*

8

8

Бронька 2

Бронька

1

2*

3

4*

5*

6

7*

1

2*

3

4*

5*

6

7*

05

04

05

04

12

04

12

04

19

04

19

04

26

04

26

04

03

05

03

05

10

05

10

05

17

05

17

05

Команди

«4» зони

21

09

21

09

28

09

28

09

05

10

05

10

12

10

12

10

19

10

19

10

1

«Ялинка»

Бичків

6*

4

2*

5

3*

6*

4

2*

5

3*

2

«Карпати»

Дубове

5*

6

1

3*

4

5*

6

1

3*

4

3

ДЮСШ 1

Тячів

4*

5

6*

2

1

4*

5

6*

2

1

4

ДЮСШ 2

Тячів

3

1*

5*

6

2*

3

1*

5*

6

2*

5

«Тересва»

Тересва

2

3*

4

1*

6*

2

3*

4

1*

6*

6

«VISK»

Вишково

1

2*

3

4*

5

1

2*

3

4*

5

19

04

19

04

26

04

26

04

03

05

03

05

10

05

10

05

17

05

17

05

Чвертьфінали

31травня 2018 року 06/07 рр. н.

1) 1 місце 1 зони - 2 місце 2 зони;

2) 2 місце 1 зони - 1 місце 2 зони;

3) 1 місце 3 зони - 2 місце 4 зони;

4) 2 місце 3 зони - 1 місце 4 зони.

Фінальна частина :

06 червня 2018 року 2006-07,

1 півфінал: 1\4 - 3 1\4

2 півфінал: 2\4 - 4 1\4

07 червня 2018 року 2006-07

Гра за 3 місце -

Гра за 1 місце -

© 2018 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"