„ЗАТВЕРДЖЕНО”

на засіданні виконкому ДЮФЛЗ

від 17 серпня 2018 року

____________ В.Качур

Календар ігор чемпіонату ДЮФЛ Закарпатської області

серед команд СДЮШОР, ДЮСШ, ФК, ДСТ та СК сезону 2018-19 років

у вікових категоріях 2007-08 рр. н.

Команди

« » зони

20

09

20

09

27

09

27

09

04

10

04

10

11

10

11

10

18

10

18

10

25

10

25

10

01

11

01

11

1

СК „Сільце”/07 Сільце

8*

5

2*

3

4*

7

6*

8*

5

2*

3

4*

7

6*

2

ДЮСШ Виноградів

7*

8

1

6*

3*

4

5*

7*

8

1

6*

3*

4

5*

3

„Гірник” Рокосово

6*

7

8*

1*

2

5

4*

6*

7

8*

1*

2

5

4*

4

СК„Сільце”/08 Сільце

5*

6

7*

8

1

2*

3

5*

6

7*

8

1

2*

3

5

ДЮФК „Бронька Бронька

4

1*

6

7*

8

3*

2

4

1*

6

7*

8

3*

2

6

„Нарцис” Хуст

3

4*

5*

2

7

8*

1

3

4*

5*

2

7

8*

1

7

ФК „Севлюш” Виноградів

2

3*

4

5

6*

1*

8

2

3*

4

5

6*

1*

8

8

"Колос" Виноградівський р-н

1

2*

3

4*

5*

6

7*

1

2*

3

4*

5*

6

7*

04

04

04

04

11

04

11

04

18

04

18

04

02

05

02

05

09

05

09

05

16

05

16

05

23

05

23

05

Команди

« » зони

22

09

22

09

29

09

29

09

06

10

06

10

13

10

13

10

20

10

20

10

27

10

27

10

03

11

03

11

1

СДЮСШОР 07 Ужгород

8

2

3*

4

5*

6

7*

8

2

3*

4

5*

6

7*

2

"Олімп" 07 Ужгород

7

1*

8

3

4*

5

6*

7

1*

8

3

4*

5

6*

3

"Пегас" Ужгород

6

7*

1

2*

8

4

5*

6

7*

1

2*

8

4

5*

4

ДЮСШ-1 Ужгород

5

6*

7

1*

2

3*

8

5

6*

7

1*

2

3*

8

5

СДЮСШОР 08 Ужгород

4*

8*

6

7*

1

2*

3

4*

8*

6

7*

1

2*

3

6

"Олімп" 08 Ужгород

3*

4

5*

8*

7

1*

2

3*

4

5*

8*

7

1*

2

7

ФК "Минай" Минай

2*

3

4*

5

6*

8*

1

2*

3

4*

5

6*

8*

1

8

"Зінедін" Ужгородський -р-н

1*

5

2*

6

3*

7

4*

1*

5

2*

6

3*

7

4*

06

04

06

04

13

04

13

04

20

04

20

04

04

05

04

05

11

05

11

05

18

05

18

05

25

05

25

05

Команди

« » зони

Команди

« » зони

20

09

20

09

27

09

27

09

04

10

04

10

11

10

11

10

18

10

18

10

1

"Паланок" Мукачево

ДЮСШ Тячів/07

6*

4

2*

5

3*

6*

4

2*

5

3*

2

"Сузіря" 08 Свалява

ФК "Карпати" Дубове

5*

6

1

3*

4

5*

6

1

3*

4

3

"Small miracles" Добронь

ДЮСШ Рахів

4*

5

6*

2

1

4*

5

6*

2

1

4

"КУШНИЦЯ" Кушниця

ДЮСШ Тячів/08

3

1*

5*

6

2*

3

1*

5*

6

2*

5

ДЮСШ-Берегвідейк

ДЮФК "Тересва" Тересва

2

3*

4

1*

6*

2

3*

4

1*

6*

6

ДЮСШ "Колос" Мукачево

ФК "Wisk"Вишково

1

2*

3

4*

5

1

2*

3

4*

5

18

04

18

04

02

05

02

05

09

05

09

05

16

05

16

05

23

05

23

05

Чвертьфінали Фінальна частина

06 червня 2019 року

10 червня 2019 року

1

1 місце 1 зони - 2 місце 2 зони

1 півфінал

1\4 - 3 1\4

2

2 місце 1 зони - 1 місце 2 зони

2 півфінал

2\4 - 4 1\4

3

1 місце 3 зони - 2 місце 4 зони

11 червня 2019 року

4

2 місце 3 зони - 1 місце 4 зони

Гра за 3 місце

:

Гра за 1 місце

:

© 2019 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"