Календар ігор чемпіонату ДЮФЛЗ

серед командСДЮШОР, ДЮСШ, ФК, ДСТ та СК

сезону 2017-18 років у вікових категоріях 2008-09 рр. н.

Команди

«західна»

зона

26

09

26

09

03

10

03

10

10

10

10

10

17

10

17

10

24

10

24

10

31

10

31

10

07

11

07

11

14

11

14

11

21

11

21

11

1

СДЮСШОР

10*

6

7*

8

4

5*

3*

9

2*

10*

6

7*

8

4

5*

3*

9

2*

2

Сузіря 1

9*

10

6*

7

3

8*

5

4*

1

9*

10

6*

7

3

8*

5

4*

1

3

Зінедін

8*

9

10*

6

2*

4*

1

5

7*

8*

9

10*

6

2*

4*

1

5

7*

4

Сузіря 2

7*

8

9*

10

1*

3

6*

2

5

7*

8

9*

10

1*

3

6*

2

5

5

Олімп

6*

7

8*

9

10*

1

2*

3*

4*

6*

7

8*

9

10*

1

2*

3*

4*

6

Мункач 1

5

1*

2

3*

9*

10

4

7*

8

5

1*

2

3*

9*

10

4

7*

8

7

ДЮСШ-1

4

5*

1

2*

8*

9

10*

6

3

4

5*

1

2*

8*

9

10*

6

3

8

ЗОШ – 3

3

4*

5

1*

7

2

9*

10

6*

3

4*

5

1*

7

2

9*

10

6*

9

Пегас

2

3*

4

5*

6

7*

8

1*

10*

2

3*

4

5*

6

7*

8

1*

10*

10

Мункач 2

1

2*

3

4*

5

6*

7

8*

9

1

2*

3

4*

5

6*

7

8*

9

20

03

20

03

27

03

27

03

03

04

03

04

10

04

10

04

17

04

17

04

24

04

24

04

01

05

01

05

08

05

08

05

15

05

15

05

Команди

«3» зони

22

09

22

09

29

09

29

09

06

10

06

10

13

10

13

10

20

10

20

10

27

10

27

10

03

11

03

11

1

Нарцис-2

8*

5

2*

3

4*

7

6*

8*

5

2*

3

4*

7

6*

2

Вишково

7*

8

1

6*

3*

4

5*

7*

8

1

6*

3*

4

5*

3

Бронька 2

6*

7

8*

1*

2

5

4*

6*

7

8*

1*

2

5

4*

4

Сільце Сільце

5*

6

7*

8

1

2*

3

5*

6

7*

8

1

2*

3

5

Бронька 1

4

1*

6

7*

8

3*

2

4

1*

6

7*

8

3*

2

6

3

4*

5*

2

7

8*

1

3

4*

5*

2

7

8*

1

7

Нарцис

2

3*

4

5

6*

1*

8

2

3*

4

5

6*

1*

8

8

Берегвідейк

1

2*

3

4*

5*

6

7*

1

2*

3

4*

5*

6

7*

30

03

30

03

13

04

13

04

20

04

20

04

27

04

27

04

04

05

04

05

11

05

11

05

18

05

18

05

Чвертьфінали 07/08 рр. н.:

1) 1 місце 1 зони – 4 місце 2 зони – 25 травня 2018 року;

2) 2 місце 1 зони – 3 місце 2 зони – 25 травня 2018року;

3) 3 місце 1 зони – 2 місце 2 зони – 25 травня 2018 року;

4) 4 місце 1 зони – 1 місце 2 зони 25 травня 2018 року;

Фінальна частина :

1 1\4 - 3 1\4 ; 2 1\4 - 4 1\4 - 25 травня 2018 року 2008-09,

Гра за 3 місце - 25 травня 2018 року 2008-09

Гра за 1 місце - 25 травня 2018 року 2008-09

© 2018 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"