Календар ігор чемпіонату ДЮФЛЗ

серед командСДЮШОР, ДЮСШ, ФК, ДСТ та СК сезону 2018-19 років

у вікових категоріях 2009-2010 рр. н.

Команди

« » зона

19

09

19

09

26

10

26

10

03

10

03

10

10

10

10

10

17

10

17

10

24

10

24

10

31

10

31

10

07

11

07

11

14

11

14

11

1

СДЮСШОР Ужгород

10*

6

7*

8

4

5*

3*

9

2*

10*

6

7*

8

4

5*

3*

9

2*

2

Олімп 09 Ужгород

9*

10

6*

7

3

8*

5

4*

1

9*

10

6*

7

3

8*

5

4*

1

3

Фаворит В.Березний

8*

9

10*

6

2*

4*

1

5

7*

8*

9

10*

6

2*

4*

1

5

7*

4

Пегас 09 Ужгород

7*

8

9*

10

1*

3

6*

2

5

7*

8

9*

10

1*

3

6*

2

5

5

Минай 09 Минай

6*

7

8*

9

10*

1

2*

3*

4*

6*

7

8*

9

10*

1

2*

3*

4*

6

Метеор Ужгород

5

1*

2

3*

9*

10

4

7*

8

5

1*

2

3*

9*

10

4

7*

8

7

Минай 10 Минай

4

5*

1

2*

8*

9

10*

6

3

4

5*

1

2*

8*

9

10*

6

3

8

ДЮСШ-1 Ужгород

3

4*

5

1*

7

2

9*

10

6*

3

4*

5

1*

7

2

9*

10

6*

9

Олімп 10 Ужгород

2

3*

4

5*

6

7*

8

1*

10*

2

3*

4

5*

6

7*

8

1*

10*

10

Пегас 10 Ужгород

1

2*

3

4*

5

6*

7

8*

9

1

2*

3

4*

5

6*

7

8*

9

20

03

20

03

27

03

27

03

03

04

03

04

10

04

10

04

17

04

17

04

24

04

24

04

01

05

01

05

08

05

08

05

15

05

15

05

Команди

« » зона

21

09

21

09

28

10

28

10

05

10

05

10

12

10

12

10

19

10

19

10

26

10

26

10

02

11

02

11

09

11

09

11

16

11

16

11

1

Нарцис 2 Хуст

10*

6

7*

8

4

5*

3*

9

2*

10*

6

7*

8

4

5*

3*

9

2*

2

«Wisk 1» Вишково

9*

10

6*

7

3

8*

5

4*

1

9*

10

6*

7

3

8*

5

4*

1

3

«Довге» Бронька

8*

9

10*

6

2*

4*

1

5

7*

8*

9

10*

6

2*

4*

1

5

7*

4

Севлюш 1 Виноградів

7*

8

9*

10

1*

3

6*

2

5

7*

8

9*

10

1*

3

6*

2

5

5

ДЮФК Бронька

6*

7

8*

9

10*

1

2*

3*

4*

6*

7

8*

9

10*

1

2*

3*

4*

6

Нарцис 1 Хуст

5

1*

2

3*

9*

10

4

7*

8

5

1*

2

3*

9*

10

4

7*

8

7

«Wisk 2» Вишково

4

5*

1

2*

8*

9

10*

6

3

4

5*

1

2*

8*

9

10*

6

3

8

ФСК «Заріччя»

3

4*

5

1*

7

2

9*

10

6*

3

4*

5

1*

7

2

9*

10

6*

9

СК «Сільце» Сільце

2

3*

4

5*

6

7*

8

1*

10*

2

3*

4

5*

6

7*

8

1*

10*

10

Севлюш 2 Виноградів

1

2*

3

4*

5

6*

7

8*

9

1

2*

3

4*

5

6*

7

8*

9

15

03

15

03

22

03

22

03

29

03

29

03

05

04

05

04

12

04

12

04

19

04

19

04

03

05

03

05

10

05

10

05

17

05

17

05

Команди

« » зона

18

09

18

09

25

10

25

10

02

10

02

10

09

10

09

10

16

10

16

10

23

10

23

10

30

10

30

10

06

11

06

11

13

11

13

11

1

«Small miracles 1» Добронь

10*

6

7*

8

4

5*

3*

9

2*

10*

6

7*

8

4

5*

3*

9

2*

2

Сузіря 10|2 Свалява

9*

10

6*

7

3

8*

5

4*

1

9*

10

6*

7

3

8*

5

4*

1

3

ДЮФК 1 Кушниця

8*

9

10*

6

2*

4*

1

5

7*

8*

9

10*

6

2*

4*

1

5

7*

4

Сузіря 09 Свалява

7*

8

9*

10

1*

3

6*

2

5

7*

8

9*

10

1*

3

6*

2

5

5

ДЮФК 2 Кушниця

6*

7

8*

9

10*

1

2*

3*

4*

6*

7

8*

9

10*

1

2*

3*

4*

6

ДЮСШ-Берегвідейк

5

1*

2

3*

9*

10

4

7*

8

5

1*

2

3*

9*

10

4

7*

8

7

«Small miracles 2» Добронь

4

5*

1

2*

8*

9

10*

6

3

4

5*

1

2*

8*

9

10*

6

3

8

Карпати Мукачево

3

4*

5

1*

7

2

9*

10

6*

3

4*

5

1*

7

2

9*

10

6*

9

"Паланок" Мукачево

2

3*

4

5*

6

7*

8

1*

10*

2

3*

4

5*

6

7*

8

1*

10*

10

Сузіря10 Свалява

1

2*

3

4*

5

6*

7

8*

9

1

2*

3

4*

5

6*

7

8*

9

19

03

19

03

26

03

26

03

02

04

02

04

09

04

09

04

16

04

16

04

23

04

23

04

30

05

30

05

07

05

07

05

14

05

14

05

Чвертьфінали 09/10 рр. н.:

1) 1 місце 1 зони – 4 місце 2 зони – 24 травня 2019 року;

2) 2 місце 1 зони – 3 місце 2 зони – 24 травня 2019 року;

3) 1 місце 3 зони – 2 краще з 3 місць – 24 травня 2019 року;

4) 2 місце 3 зони – 1 краще з 3 місць24 травня 2019 року.

Фінальна частина :

1 1\4 - 3 1\4 ; 2 1\4 - 4 1\4 - 24 травня 2019 року 2009-10,

Гра за 3 місце - 24 травня 2019 року 2009-10

Гра за 1 місце - 24 травня 2019 року 2009-10

© 2019 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"