Календар ігор чемпіонату ДЮФЛЗ

серед командСДЮШОР, ДЮСШ, ФК, ДСТ та СК сезону 2019-20 років

у вікових категоріях 2010-2011 рр. н.

західна зона

Команди

«західна» зона

16

09

16

09

23

09

23

09

30

09

30

09

07

10

07

10

14

10

14

10

21

10

21

10

28

10

28

10

04

11

04

11

11

11

11

11

18

11

18

11

25

11

25

11

1

СДЮСШОР-10

12*

11

10*

9

8*

7

6*

5

4*

3

2*

12*

11

10*

9

8*

7

6*

5

4*

3

2*

2

ОЛІМП

11*

10

9*

8

7*

6

5*

4

3*

12

1

11*

10

9*

8

7*

6

5*

4

3*

12

1

3

ПЕГАС

10*

9

8*

7

6*

5

4*

12*

2

1*

11*

10*

9

8*

7

6*

5

4*

12*

2

1*

11*

4

МИНАЙ

9*

8

7*

6

5*

10

3

2*

1

11

12*

9*

8

7*

6

5*

10

3

2*

1

11

12*

5

МУНКАЧ

8*

7

6*

11

4

3*

2

1*

12*

9

10*

8*

7

6*

11

4

3*

2

1*

12*

9

10*

6

ДЮСШ-1

7*

12

5

4*

3

2*

1

9*

11*

10

8*

7*

12

5

4*

3

2*

1

9*

11*

10

8*

7

СДЮСШОР-11

6

5*

4

3*

2

1*

12

11*

10

8

9*

6

5*

4

3*

2

1*

12

11*

10

8

9*

8

ЗІНЕДІН 11

5

4*

3

2*

1

12*

11

10*

9

7*

6

5

4*

3

2*

1

12*

11

10*

9

7*

6

9

СУЗІР’Я 11

4

3*

2

1*

12

11

10*

6

8*

5*

7

4

3*

2

1*

12

11

10*

6

8*

5*

7

10

СУЗІР'Я 10

3

2*

1

12*

11*

4*

9

8

7*

6*

5

3

2*

1

12*

11*

4*

9

8

7*

6*

5

11

«SMALL MIRACLES»

2

1*

12

5*

10

9*

8*

7

6

4*

3

2

1*

12

5*

10

9*

8*

7

6

4*

3

12

ЗДОРОВ'Я

1

6*

11*

10

9*

8

7*

3

5

2*

4

1

6*

11*

10

9*

8

7*

3

5

2*

4

02

03

02

03

09

03

09

03

16

03

16

03

23

03

23

03

30

03

30

03

06

04

06

04

13

04

13

04

27

04

27

04

04

05

04

05

11

05

11

05

18

05

18

05

східна зона

Команди

«західна» зона

20

09

20

09

27

09

27

09

04

10

04

10

11

10

11

10

18

10

18

10

25

10

25

10

01

11

01

11

08

11

08

11

15

11

15

11

22

11

22

11

27

11

27

11

1

СІЛЬЦЕ-1

12*

11

10*

9

8*

7

6*

5

4*

3

2*

12*

11

10*

9

8*

7

6*

5

4*

3

2*

2

СЕВЛЮШ-1

11*

10

9*

8

7*

6

5*

4

3*

12

1

11*

10

9*

8

7*

6

5*

4

3*

12

1

3

ВИНОГРАДІВ

10*

9

8*

7

6*

5

4*

12*

2

1*

11*

10*

9

8*

7

6*

5

4*

12*

2

1*

11*

4

ТЯЧІВ

9*

8

7*

6

5*

10

3

2*

1

11

12*

9*

8

7*

6

5*

10

3

2*

1

11

12*

5

БРОНЬКА-1

8*

7

6*

11

4

3*

2

1*

12*

9

10*

8*

7

6*

11

4

3*

2

1*

12*

9

10*

6

СІЛЬЦЕ-2

7*

12

5

4*

3

2*

1

9*

11*

10

8*

7*

12

5

4*

3

2*

1

9*

11*

10

8*

7

БЕРЕГОВО-2

6

5*

4

3*

2

1*

12

11*

10

8

9*

6

5*

4

3*

2

1*

12

11*

10

8

9*

8

ІРШАВА

5

4*

3

2*

1

12*

11

10*

9

7*

6

5

4*

3

2*

1

12*

11

10*

9

7*

6

9

БЕРЕГОВО-1

4

3*

2

1*

12

11

10*

6

8*

5*

7

4

3*

2

1*

12

11

10*

6

8*

5*

7

10

СЕВЛЮШ-2

3

2*

1

12*

11*

4*

9

8

7*

6*

5

3

2*

1

12*

11*

4*

9

8

7*

6*

5

11

ІРШАВА-2

2

1*

12

5*

10

9*

8*

7

6

4*

3

2

1*

12

5*

10

9*

8*

7

6

4*

3

12

БРОНЬКА-2

1

6*

11*

10

9*

8

7*

3

5

2*

4

1

6*

11*

10

9*

8

7*

3

5

2*

4

06

03

06

03

13

03

13

03

20

03

20

03

27

03

27

03

03

04

03

04

10

04

10

04

24

04

24

04

01

05

01

05

08

05

08

05

15

05

15

05

22

05

22

05

фінальна частина

Команди

Фінальної частини

25

05

25

05

27

05

27

05

29

05

29

05

29

05

1

1м-сх

8*

5

2*

3

4*

7

6*

2

1м-зах

7*

8

1

6*

3*

4

5*

3

2м-сх

6*

7

8*

1*

2

5

4*

4

2м-зах

5*

6

7*

8

1

2*

3

5

3м-сх

4

1*

6

7*

8

3*

2

6

3м-зах

3

4*

5*

2

7

8*

1

7

4м-сх

2

3*

4

5

6*

1*

8

8

4м-зах

1

2*

3

4*

5*

6

7*

© 2020 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"