„ЗАТВЕРДЖЕНО”

на засіданні виконкому ДЮФЛЗ

від 17 серпня 2018 року

____________ В.Качур

Календар ігор першості ДЮФЛ Закарпатської області ПЕРШОЇ ЛІГИ

серед команд СДЮШОР, ДЮСШ, ФК, ДСТ та СК сезону 2018-19 років

у вікових категоріях 2004-05 та 2006-07 рр. н.

п\п

Команди

«СХІДНА» зона

22

09

29

09

06

10

13

10

20

10

27

10

03

11

10

11

17

11

1

ДЮСШ Хустський р-н

10

2

3*

4

5*

6

7*

8

9*

2

НАРЦИС Хуст

9

1*

10

3

4*

5

6*

7

8*

3

КОЛОС Виноградів

8

9*

1

2*

10

4

5*

6

7*

4

ДЮСШ Рахів

7

8*

9

1*

2

3*

10

5

6*

5

ДЮСШ Міжгір’я

6

7*

8

9*

1

2*

3

4*

10

6

ДЮСШ Воловець

5*

10*

7

8*

9

1*

2

3*

4

7

„ЯЛИНКА” В.Бичків

4*

5

6*

10*

8

9*

1

2*

3

8

„КАРПАТИ” Дубове

3*

4

5*

6

7*

10*

9

1*

2

9

„СЕВЛЮШ” Виноградів

2*

3

4*

5

6*

7

8*

10*

1

10

„ГІРНИК” Рокосово

1*

6

2*

7

3*

8

4*

9

5*

23

03

30

03

06

04

13

04

20

04

04

05

11

05

18

05

25

05

Команди

«ЗАХІДНА» зона

22

09

29

09

06

10

13

10

20

10

27

10

03

11

1

ДЮСШ Ужгородськ. р-н

8*

5

2*

3

4*

7

6*

2

КОЛОС Мукачево

7*

8

1

6*

3*

4

5*

3

ДЮСШ Свалява

6*

7

8*

1*

2

5

4*

4

ДЮСШ Перечин

5*

6

7*

8

1

2*

3

5

ДЮСШ Чоп

4

1*

6

7*

8

3*

2

6

„УКРАЇНА” Ужгород

3

4*

5*

2

7

8*

1

7

ДЮСШ Берегово

2

3*

4

5

6*

1*

8

8

"ОЛІМП" Ужгород

1

2*

3

4*

5*

6

7*

06

04

13

04

20

04

04

05

11

05

18

05

25

05

Примітка: команди з * - у першому колі виїжджають, - у другому колі приймають.

Початок матчів : - 12:00 та 13:30 за київським часом.

Чвертьфінали 04/04 та 06/07 рр. н.:

1) 1 місце 1 зони – 4 місце 2 зони – 01 червня 2019 року;

2) 2 місце 1 зони – 3 місце 2 зони – 01 червня 2019 року;

3) 3 місце 1 зони – 2 місце 2 зони – 01 червня 2019 року;

4) 4 місце 1 зони – 1 місце 2 зони – 01 червня 2019 року

Матчі-відповіді:

1) 4 місце 2 зони – 1 місце 1 зони – 08 червня 2019 року;

2) 3 місце 2 зони – 2 місце 1 зони – 08 червня 2019 року;

3) 2 місце 2 зони – 3 місце 1 зони – 08 червня 2019 року;

4) 1 місце 2 зони – 4 місце 1 зони – 08 червня 2019 року.

Фінальна частина :

1 1\4 - 3 1\4 ; 2 1\4 - 4 1\4 - 12 червня 2019 року 2006-07, 14червня 2019 року 2004-05

Гра за 3 місце - 13 червня 2019 року 2006-07, 15 червня 2019 року 2004-05

Гра за 1 місце - 13 червня 2019 року 2006-07, 15 червня 2019 року 2004-05

© 2018 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"