МИ І НАШІ ЦІЛІ

> ГО ФСК "ЗІРКА"

ГО ФСК "ЗІРКА"– одна з організацій в індустрії футболу. Спеціалізуючись на підготовці футболістів, а також організації спортивних заходів, ми пропонуємо своїм споживачам продукти найвищої якості.

Крім того, ми постійно розвиваємося шляхом розробки і пропозиції нових послуг і вже зарекомендували себе як помічник в організації і здійсненні відпочинку.

З самого початку існування організації ми працюємо відповідно до своєї місії, день у день роблячи людей щасливішими. Найважливіше для нас – грати позитивну роль у вашому житті. Кожен продукт нашого клубу створений, щоб допомогти вам чудово себе почувати, мати гарний вигляд і брати від життя якомога більше задоволення.

На всіх етапах своєї діяльності ми намагаємося бути несхожими на інших. І вчимо своїх співробітників не озиратися і йти тільки вперед. Завдяки цьому, за час свого існування ми плануємо отримати цілий ряд переваг:

• душевність. Так, ми правда працюємо з душею;

• чесність. Ми говоримо правду і в будь-якій ситуації намагаємося поступити правильно. На ділі виходить, що від цього ми тільки виграємо;

• унікальну атмосферу. Граючи з ФСК "ЗІРКА" ви завжди зможете відчути себе як вдома. У колі своїх найближчих друзів. І тут немає ні краплі награності – ми дійсно раді вас бачити;

• прагнення розвиватися. Ми слухаємо, спостерігаємо і вчимося. Так, це дійсно перевага. Адже потім ми дуже швидко обговорюємо, вирішуємо і робимо.

Кожен співробітник ФСК "ЗІРКА" працює, усвідомлюючи, який великий внесок він вносить у розвиток не тільки клубу, але і всього суспільства. Адже не дарма ж ми – один з клубів, який визначає спосіб життя людей. Ми віримо, що створюємо майбутнє.

> ЦІЛІ КЛУБУ

Ви є нашим головним орієнтиром. Саме ви використовуєте наші знання і працю, довіряючи нам якість свого дозвілля. І ми цінуємо вашу довіру. Весь робочий час нашого клубу зайнято прагненням принести вам справжню і значиму користь.

Усвідомлюючи відповідальність, покладену на нас, ми ставимо перед собою наступні цілі:

• популяризацію футболу серед різних верств населення;

• формування і освоєння нових ніш на ринку футболу;

• формування нових векторів розвитку футболу;

• сталий розвиток щодо якості послуг і соціальної відповідальності.

Про цю мету знають всі співробітники ФСК "ЗІРКА" з самого першого дня своєї роботи. І вони докладають всі свої сили для її досягнення. Саме наші цілі згуртували нас для однієї спільної справи. І вони щодня надихають і змушують працювати не покладаючи рук.

© 2021 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"