Практичні поради

Тренерам

Запропонована методика допоможе Вам контролювати функціональний стан гравців і складати плани по фізичній і технічній підготовці. А також залучити до тренувального процесу більше зацікавлених осіб, зробити планування тренувань і результатів доступним самим гравцям, батькам, фізрукам в школах і ін. При великих обсягах тренувальних навантажень, особливо в перебігу ігрового сезону у гравців накопичується втома, починаються травми, методика дозволяє раціональніше розподіляти навантаження, при порівняно малих обсягах тренувань домогтися більшого ефекту.

Батькам

Ваш син грає в футбол, Ви хочете допомогти йому робити це професійно, уникнути травм і стати успішним в подальшому житті. Ви можете допомогти йому! Для цього Вам не обов'язково мати вищу фізкультурну освіту. Ви знайдете тут багато корисного, викладеного в доступній формі. Далі, в методиці індивідуальної підготовки до ігор, наводяться ефективні вправи, при виконанні яких Ваша допомога буде неоціненною.

Футболістам

Ти хочеш в кожній грі бути кращим, ти хочеш стати профі. Згадай, в одній з ігор тобі вдавалося все; точні удари і передачі, все встигав і забив гол, уник травм, втомився менше звичайного, тому що був у вищій спортивній формі. З цією методикою ти будеш в такій ФОРМІ готовий до будь-якої гри. Ми навчимо тебе займатися з пульсоміром, правильно харчуватися перед грою і ще багато чого, що повинен знати профі. Наш план додаткових тренувань ефективний для футболістів будь-якого класу і віку. Вже через 2-3 місяці помітно підвищується сила і точність ударів з обох ніг, поліпшується координація рухів, підвищується швидкість. І головне, ти до кожної гри будеш у вищій спортивній формі.

© 2021 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"