ПРАКТИКА В ГО ФСК "ЗІРКА"

В ГО ФСК "ЗІРКА"знають, наскільки важливо навчання. Постійна робота над підвищенням своєї кваліфікації - це одна з основних цінностей нашого клубу. Наша місія і наші стратегічні цілі змушують нас безперервно працювати над собою і на щоденній основі дізнаватися щось нове, розсуваючи межі непізнаного.

Саме тому в ГО ФСК "ЗІРКА" цінують людей, що проходять навчання та отримують все нові і нові знання.

ГО ФСК "ЗІРКА" запрошує студентів останніх курсів пройти стажування / навчальну практику, отримати професійні навички, а також почати будувати свою кар'єру й динамічно розвиватися.

В ГО ФСК "ЗІРКА" вас чекає:

• цікава робота;

• вільний графік;

• дружний молодий колектив;

• навчання і підтримка професіоналів.

Крім того, клуб ГО ФСК "ЗІРКА" шанобливо ставиться до вас з першого дня вашого стажування, розуміючи ваші потреби та підтримуючи в ваших починаннях. Тут цінують ініціативу, вашу енергетику і нестандартне мислення, нові проекти та яскраві ідеї. Тут намагаються підтримувати творчу атмосферу, а також працюють за принципами узгодженості, взаємовиручки і доброчесності.

Колектив ГО ФСК "ЗІРКА" робить все для того, щоб ви знайшли себе в житті. Пройдена практика і отримані навички будуть для вас безцінним досвідом, отриманим на самому початку вашого дорослого шляху.

Стажування / навчальна практика в ГО ФСК "ЗІРКА" включає:

• знайомство з діяльністю клубу;

• застосування теоретичних знань, отриманих у ВНЗ;

• розвиток в обраній професійній сфері;

• роботу в форматі ділової гри;

• участь в проектах клубу.

Ваша безпосередня участь в реальних проектах - цим ГО ФСК "ЗІРКА" вигідно відрізняється від інших місць проходження практики. Усвідомлюючи, наскільки вам необхідний професійний ріст, наш колектив не запропонує вам просту кур'єрську або нудну паперову роботу. Тут ставляться до студентів не як до дешевої робочої сили, а як до повноцінної бойової одиниці – тут поважають вас як особистість. В ГО ФСК "ЗІРКА" розуміють, що отримані вами в вузі знання і навички потрібно застосувати тут і зараз, поки вони ще свіжі в пам'яті і не потерті часом.

Крім того, тут виявляють реальну зацікавленість і надають необхідну допомогу в успішному написанні і захисті дипломної роботи. Наш колектив завжди з ентузіазмом ставиться до будь-якого проекту, тому, довіривши себе ГО ФСК "ЗІРКА", ви можете бути впевнені в повному сприянні при проходженні одного з найважливіших етапів вашого життєвого шляху.

> ПОЧНІТЬ ЗАРАЗ!

ГО ФСК "ЗІРКА" з нетерпінням чекає саме вас - направте своє коротке резюме на нашу електронну пошту, приходьте познайомитися до нас на співбесіду, пройдіть практику в нашій компанії і вступите у доросле життя сильним і впевненим у собі фахівцем!

Якщо ви бажаєте пройти практику в нашому клубі, будь ласка, не забудьте зробити позначку «стажування / навчальна практика», відправляючи нам своє резюме. Контакти ви можете знайти в загальному списку контактів.

© 2021 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"