Про нашу методику підготовки до ігор


Методика дає відмінні, та що особливо важливо для молодих футболістів, швидкі результати. З'являється стабільність, скорочуються кількість травм. Спочатку ми не ставили за мету виховання і вдосконалення будь-яких фізичних якостей або технічних навичок, прийомів. Головне завдання методики: досягнення вищої спортивної форми до кожної гри, але на практиці ці вправи дають, чудові результати також у фізичній і технічній підготовці. Якщо порівнювати відеозаписи, то наочно видно, що вже через 2-3 місяці регулярних занять у футболістів різко підвищилися точність і швидкість передач, сила ударів з обох ніг. Поліпшиться координація рухів і прискориться обробка м'яча. Через 4-6 місяців, помітно підвищиться стартова швидкість, більш впевнено контролюється м'яч, піднімається голова і швидкість прийняття рішень в різних ігрових ситуаціях.

До цього треба додати, що методика проста в застосуванні, не вимагає додаткових фінансових витрат, великих залів або спеціально обладнаних майданчиків, немає небезпеки отримати травму. Займатися з гравцями може в шкільному спортзалі учитель фізкультури або батьки, не порушуючи при цьому графік основних тренувань в своїй команді. Важливо, що упор зроблений не на обсяг вправ, а на їх інтенсивність і дозування. Тренування за цією системою дають не тільки терміновий, але і зримий гарантований результат, це важливо так як надає футболістам впевненість в обраному напрямку.


Дитячі тренери, використовуючи в своїй роботі тільки елементи цієї методики (впр. №1, №2 та №3), домагатимуться дуже високих результатів: 10 з 15-ти учнів одного випуску продовжують свою футбольну кар'єру в командах. У 2004 році 22-річний гравець Фербандс-ліги (3 аматорська ліга в Німеччині) Х.Маслар в передсезонній підготовці, паралельно з основними тренуваннями в команді займався за цією методикою. Новий сезон Х.Маслар почав в команді Бундес-ліги "Байєр 04" Леверкузен. Ці результати однозначно свідчать про те, що методика ефективна для всіх, від юного новачка до досвідченого професіонала.

© 2021 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"