Про нашу методику підготовки до ігор - Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"

Про нашу методику підготовки до ігор


Методика дає відмінні, та що особливо важливо для молодих футболістів, швидкі результати. З'являється стабільність, скорочуються кількість травм. Спочатку ми не ставили за мету виховання і вдосконалення будь-яких фізичних якостей або технічних навичок, прийомів. Головне завдання методики: досягнення вищої спортивної форми до кожної гри, але на практиці ці вправи дають, чудові результати також у фізичній і технічній підготовці. Якщо порівнювати відеозаписи, то наочно видно, що вже через 2-3 місяці регулярних занять у футболістів різко підвищилися точність і швидкість передач, сила ударів з обох ніг. Поліпшиться координація рухів і прискориться обробка м'яча. Через 4-6 місяців, помітно підвищиться стартова швидкість, більш впевнено контролюється м'яч, піднімається голова і швидкість прийняття рішень в різних ігрових ситуаціях.

До цього треба додати, що методика проста в застосуванні, не вимагає додаткових фінансових витрат, великих залів або спеціально обладнаних майданчиків, немає небезпеки отримати травму. Займатися з гравцями може в шкільному спортзалі учитель фізкультури або батьки, не порушуючи при цьому графік основних тренувань в своїй команді. Важливо, що упор зроблений не на обсяг вправ, а на їх інтенсивність і дозування. Тренування за цією системою дають не тільки терміновий, але і зримий гарантований результат, це важливо так як надає футболістам впевненість в обраному напрямку.


Дитячі тренери, використовуючи в своїй роботі тільки елементи цієї методики (впр. №1, №2 та №3), домагатимуться дуже високих результатів: 10 з 15-ти учнів одного випуску продовжують свою футбольну кар'єру в командах. У 2004 році 22-річний гравець Фербандс-ліги (3 аматорська ліга в Німеччині) Х.Маслар в передсезонній підготовці, паралельно з основними тренуваннями в команді займався за цією методикою. Новий сезон Х.Маслар почав в команді Бундес-ліги "Байєр 04" Леверкузен. Ці результати однозначно свідчать про те, що методика ефективна для всіх, від юного новачка до досвідченого професіонала.

© 2018 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"