Про великі фізичні навантаження

Не слід боятися великих фізичних навантажень. Для подолання психологічного бар'єру, багато видатних спортсменів, брали участь в екстремально важких змаганнях в інших видах спорту. Наприклад, колись у щорічному традиційному марафонському пробігу в прибалтійському селищі Вяндра, брали участь члени збірних команд прибалтійських Республік з боксу в повному складі.

В ігрових видах спорту найважливішою фізичною якістю є спеціальна витривалість. Розвиток цієї якості, взагалі не знає кордонів. Якщо дотримуватися принципів «Теорії Фізичного Виховання», такі як принцип систематичності, то можна досягти феноменальних можливостей. Світовий рекордсмен, англійський стаєр Д.Бедфорд в тренуваннях робив до 15 км. стрибкових вправ. Щоб опорно-руховий апарат витримував такі навантаження, потрібно багато років безперервно і послідовно збільшувати кількість вправ. Але одних вольових зусиль і дотримання деяких принципів, для цього мало, на будь-якому етапі тренувального процесу почнуться травми або тренувальний ефект буде недостатній. Тому потрібно знання різних методик тренувань. Якщо спортсмен хоче домогтися в спорті чогось більшого, то йому не слід покладатися тільки на знання і досвід тренерів. Треба намагатися і самому «включати мізки». У будь-якій професії, чим краще ерудований у своїй темі учень, тим більше у нього шансів стати майстром. Не буває абсолютно однакових методик тренувань, як не буває абсолютно однакових спортсменів. І немає методик, які підходять за всіма параметрами кожному спортсмену. Вивчайте все. Чим більше знань – тим більше шансів!

І тренер, і спортсмен повинні вірити в методику яку вони вибрали, ніякі тренування без цієї віри не приведуть до успіху. Кар'єра гравця залежить від багатьох складових: психологічного настрою, вміння уживатися в колективі, фізичних і бійцівських якостей, від ігрової майстерності. Але найголовніше для досягнення високих результатів у спорті - це вміння вчитися.

ФУТБОЛ – наша школа!

© 2021 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"