ЦІННОСТІ І ФІЛОСОФІЯ

> НАШІ ЦІННОСТІ

Цінність №1 - турбота про клієнтів.

Ми завжди надаємо нашим клієнтам максимальну кількість інформації, прагнемо захистити їх інтереси і щиро прагнемо зробити трохи більше, ніж належить.

Цінність №2 - відповідальний за результати роботи і позитивно налаштований співробітник.

Наші співробітники відповідають за виконання поставлених перед ними завдань, беруть на себе відповідальність за вирішення будь-яких питань клієнта, а також створюють йому гарний настрій, "заряджаючи" своєю позитивною енергією.

Цінність №3 - взаємна повага всередині клубу.

Ми працюємо разом, і кожен відчуває себе частиною команди. Ми поважаємо своїх колег і цінуємо внесок в загальну справу кожного з них.

> НАША ФІЛОСОФІЯ

ФСК "ЗІРКА"– це не просто ще одна організація в індустрії футболу. Ми пропонуємо вам нову філософію, яка може сприяти погляду під новим кутом на улюблену всіма гру.

Що ж таке для нас футбол? Це питання, яке змусить будь-якого члена сім'ї ФСК "ЗІРКА"посміхнутися.

Кожного з наших співробітників дійсно дуже легко знайти - вони на футбольному полі. І не тільки в робочий час. Футбол для них - це життя. Проживаючи яке, вони по-справжньому щасливі. Вони борються і віддають себе повністю в кожному моменті. Суперники аплодують їм, йдучи програвши. Нехай не завжди виходить, але вони прагнуть бути кращими. На кожному сантиметрі футбольного поля.

Тут прогресують їх гідності і оголюються слабкості. Виявляються всі приховані якості. Тут їм здалеку видно, чи готовий твій товариш віддати всі сили заради результату, заради тріумфу, навіть якщо це просто гра у дворі. І тільки в тому випадку, коли пліч-о-пліч з одним з них знаходиться людина, яка готова боротися і продовжувати гру не дивлячись ні на що, він буде по-справжньому впевнений в перемозі.

Ось чим для нас є футбол.

> НАШ СЛОГАН

"ЛІДЕР СПОРТУ – ФУТБОЛ"

Кожен знайде в цій фразі щось своє. Хтось вирішить, ніби ідея в тому, що тут немає інших видів спорту - тільки футбол. Хтось скаже, що футбол - це єдино можливий вибір. А комусь просто не вистачить слів, щоб це пояснити. І не випадково. Сам футбол настільки багатогранний, що прийти до єдиної думки про цю захоплюючу гру стає неможливим.

Роздумуючи над слоганом для нашого клубу, ми намагалися вмістити в нього всю нашу філософію, всі цінності, відобразити глибину і емоційну сторону нашої роботи. І зрозуміли, що все це ховається за короткою, але ємною фразою. Тепер ми говоримо про це всім.

Футбол для нас – це дійсно не просто спорт. У організації ФСК "ЗІРКА"він означає набагато більше. Футбол – це ціла філософія, цілий світ, ціле життя .

© 2021 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"