ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ТРЕНУВАНЬ

1. Для відвідування тренувань необхідно

1. Написати заяву про вступ до клубу та заповнити анкету спортсмена;

2. Необхідно надати медичну довідку встановленого зразка (обов'язкова наявність прямокутної, круглої печаток, повного найменування і контактного телефону медичної установи) з дозволом лікаря відвідувати і займатися спортивними заняттями.

3.Обов’язково мати при собі:

  • спортивну екіпіровку, що відповідає виду спорту, місцю тренувань та сезону (спортивну форму - футболка, спортивні труси, гетри, щитки, футбольне взуття);
  • негазовану просту питну воду;
  • невеликий рушник.

4. У разі пропуску тренувань заздалегідь попередити тренера (можна через смс).

2. Порядок і правила поведінки до, під час, та після тренувань

На тренування необхідно приходити за 10-15 хвилин до початку. Переодягатися у форму для занять в роздягальні або відведеному для цього місці. Перед тренуванням знімати з себе усі жорсткі, гострі або такі, що заважають предмети.

В цілях виключення травмонебезпечних ситуацій і дезорганізації учні, що запізнилися на заняття більш ніж на 5 хвилин, можуть не допускатися на тренування.
1. Батьки або супроводжуючі представники дітей (надалі - супроводжуючі особи) що зустрічають учнів після тренувань повинні бути за 5-10 хв. до закінчення занять.

У разі відсутності супроводжуючих осіб після занять, учень знаходитися під наглядом тренера (співробітника клубу) до приходу супроводжуючих осіб. Також відбувається інформування, що дитину не забрали, по контактному телефону, вказаному в анкеті. Час перебування тренера (співробітника клубу) з учнем понад 20 хвилин, не пов'язане з його робочим графіком, оплачується додатково.

Супроводжуючі особи не мають права бути присутнім на заняттях як в залі, або біля входу в ньго, так і на футбольному майданчику. Виняток становлять заняття з дітьми у віці до 6 років в період адаптації, відкриті тренування, звітні заходи, змагання, тощо - за дозволом тренера. При цьому перед входом до спортивного залу необхідно одягнути змінне взуття, або одноразові бахіли.

Під час тренування супроводжуючі особи чекають дітей в вестибюлі, або на вулиці.

Супроводжуючі особи не можуть втручатися в процес занять, що проводяться співробітниками клубу і вимагати зміни формату занять.

Супроводжуючі особи несуть відповідальність за життя і здоров'я дітей на території місця проведення тренувань, а також повну матеріальну відповідальність за поведінку своїх дітей впродовж усього часу їх перебування на території місця проведення тренувань, окрім часу, який дитина проводить безпосередньо на заняттях з тренером відповідно до розкладу.

Супроводжуючим особам та учням звертатися до тренера, співробітників клубу та інших присутніх осіб на ВИ, бути ввічливими, не зазіхати на їх честь і гідність. Точно і своєчасно виконувати вказівки тренера.
2. Учні зобов'язані:
- бути присутнім на тренуванні в клубній тренувальній формі;
- не заходити у спортивний зал (на футбольне поле) без дозволу тренера;
- категорично забороняється завдавати ударів м’ячом по воротах до і після тренування;
- на території місця проведення тренувань (окрім залів і футбольних полів для занять) строго забороняються активні ігри (біг, стрибки, ігри, биття м’ячем, тощо);
- у разі поганого самопочуття негайно повідомити про це тренерові;
- не виходити із спортивного залу (з футбольного поля) під час тренування без дозволу тренера;
- дбайливо, відноситися до екіпіровки, спортивного інвентаря, устаткування залів, футбольних полів і інших приміщень;
- прибрати за собою інвентар на місце після його використання або по закінченню тренування за вказівкою тренера;

Негазована вода має бути в пластикових, закритих пляшках. Дозволяється приносити чай в термосі в холодну пору року.

Не рекомендується приносити на тренування цінні речі, телефони, планшети і т.п.. Адміністрація не несе відповідальності за пропажу цінних речей, принесених на тренування.
3. Адміністрація клубу не несе відповідальності за шкоду, пов'язану з погіршенням здоров'я, якщо у учня є медичні протипоказання по фізичних навантаженнях, а також, якщо причиною завдання шкоди здоров'ю стало порушення правил або неправильне виконання поставленого завдання, техніки, відробітку вправ чи неуважного вислухування завдання учнем.

При неадекватній поведінці дитини (агресія, істеричні стани, навмисне псування майна і тому подібне), батьки або представники дітей зобов'язані забрати дитину з клубу негайно. А у випадку якщо ці ситуації повторюються більше двох разів, клуб має право відмовити в подальших тренуваннях, в односторонньому порядку.

Учні, батьки або представники дітей несуть матеріальну відповідальність за втрату або псування використовуваного устаткування, інвентаря, меблів і зобов'язані відшкодувати збиток, заподіяний клубу в грошовій формі з розрахунку фактичної вартості пошкодженого або загубленого майна.

Заняття проводяться у рамках свого часового режиму. При цьому клуб залишає за собою право змінити розклад у разі об'єктивної необхідності, а також право на заміну тренера.

3. Не дозволяється відвідувати тренування

При погіршенні стану здоров'я за наступними ознаками:
- ознаки респіраторно-вірусного захворювання (нежить, кашель, біль в горлі, ломота в суглобах і так далі);
- розлад шлунково-кишкового тракту (діарея, нудота);
- підвищення температури тіла;
- дерматологічні проблеми: висипання на шкірі, ранки, що не гояться;
- ушкодження шкірних покривів, м'язових тканин і зв'язок, а також забиття, розтягування інші ушкодження опорно-рухового апарату;
- алергічні стани.

4. Батьки або представники дитини

Зобов’язані забезпечити:
- відвідування учнем занять, вказаних в розкладі;
- учня екіпіровкою, необхідною для належного тренувального процесу;
- відвідування учнем змагань, додаткових занять, товариських ігор, турнірів, спортивних зборів, літнього футбольного табору і т.п., якщо це потрібно.

Повинні повідомляти тренера про зміну контактного телефону та/або місця проживання.

5. Випадки, при яких учень може бути відрахований з клубу


- несанкціонований або неузгоджений перехід в інший клуб, включаючи відвідування пробних занять, тренувань (тренування) в іншому клубі, незалежно від результату проб;
- грубе порушення батьками або представниками дитини або учнем правил клубу;
- регулярне не добросовісне відношення до тренувань;
- відсутність учня на тренуваннях більше одного місяця без інформування з боку батьків або представників дитини причини відсутності впродовж місяця, що пропускається;
- за медичним протипоказаннями, учні що не пройшли плановий медичний огляд в лікарському фізкультурному диспансері;
- нешанобливе відношення до своїх тренерів і працівників клубу, або інших осіб, що навчаються в клубі;
- не дотримання батьками або представниками дитини вимог обумовлених в пункті 4 цих правил.

© 2021 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"