ТРЕНУВАННЯ З ФУТБОЛУ

Для всіх тих, хто хоче поліпшити свої навички або навчитися володінню м'ячем і дізнатися більше про тактику і взаємодії гравців на полі, ФСК ЗІРКА пропонує послугу – тренування з футболу.

Завдяки нашим заняттям ви зможете помітно підвищити свій рівень футбольної майстерності. Нашими кваліфікованими тренерами розроблена спеціальна програма занять, що отримала назву "новий рівень".

Ставши учасником цієї програми, ви зможете:

• поліпшити свою фізичну форму. В ході регулярних тренувань ви не тільки поліпшите свою футбольну майстерність, а й свою фізичну форму, що дозволить вам набагато краще відчувати себе на полі навіть під час важких ігор.

• вдосконалити свої технічні прийоми, безпосередньою частиною програми "новий рівень" є відпрацювання технічних прийомів, таких як паси, удари по воротах, дриблінг. Кожен з нас хотів би володіти футбольним м'ячем так, як нею володіють Мессі і Роналдо. Завдяки заняттям у наших тренерів ви зможете навчитися віртуозно управляти м'ячем, робити вишукані паси і наносити чарівні удари!

Якщо ви любите грати в футбол і хочете поліпшити свої навички, то в ФСК ЗІРКА ви знайдете все, що вам потрібно. Ми гарантуємо, що вже після декількох занять у вас не тільки покращаться навички володіння м'ячем, а й підвищиться тактична майстерність.

Крім того, тих, хто вже встиг досягти певних висот у нашому улюбленому виді спорту, ми індивідуально запрошуємо спробувати більш інтенсивну програму тренувань в рамках команди ФСК ЗІРКА! І тут вже тренер не дасть розслабитися навіть самим обдарованим футболістам.

Групові заняття.

Футбол – гра командна, тому дуже важливо вміти діяти спільно, знаходити спільну мову з партнерами по команді. Поряд з даними аспектами, на наших групових заняттях з футболу вам розкажуть і про тактичну складову гри. Все це дозволить вам відчувати її ритм: ви будете набагато краще "бачити" поле; знати, коли треба йти в атаку, а коли краще сфокусуватися на захисті і так далі.

Ми робимо команди!

Групові заняття дадуть вам можливість завести нові знайомства. З товаришами по групі ви зможете не тільки обговорити свіжі спортивні новини, а й домовитися про спільні ігри в футбол!

Крім того, команди (групи) братимуть участь в різних заходах: товариських матчах, спарингу з іншими групами, а також турнірах в т.ч. міжнародних та чемпіонатах.

Для занять за програмою "новий рівень" набираються невеликі групи до 20 осіб. Так ви зможете бути впевнені, що під час занять тренер по футболу знайде час для кожного.

Система занять розрахована так, що ви зможете вибрати для себе найбільш зручний графік тренувань, що є істотним плюсом нашої програми.

Професійним футболістом не народжуються і навіть не стають - цього звання домагаються.

 1. Годувати дитину бажано за півтори-дві години до тренування. На тренуванні у нього повинна бути при собі пляшка з звичайної питної водой. Не бажано використовувати газовані напої, лимонади і т.д.

 2. Після тренування краще відкласти об'ємний прийом їжі на годину-дві, а не посередньо після занять можна з'їсти щось легке.

 3. Взимку після занять треба посидіти в приміщенні, розпаленим виходити на мороз не варто.

 4. Одягайте дитину, враховуючи погоду і місце тренування, пам'ятайте: захворіти на тренуванні - не можна, до і після - можна.

 5. Завжди використовуйте змінний одяг та взуття для тренувань.

 6. Контролюйте виконання дитиною вимог особистої гігієни.

 7. Після легкої застуди заняття можна починати фактично відразу - на розсуд батьків, після важкої хвороби - за рекомендацією лікаря.

 8. Якщо у дитини постійні проблеми зі здоров'ям, проконсультуйтеся з фахівцями про користь занять.

 9. Не карайте дитину «тренуваннями», порадьтеся з тренером, може бути корисніше буде покарати «комп'ютером» або чим то ще (індивідуально).

 10. Якщо дитина займається ще в якійсь секції або гуртку, проконсультуйтеся з тренером про сумісність занять і навантажень.

 11. Привчайте дитину збирати і розбирати сумку самостійно, а так само запам'ятовувати коли наступна тренування.

 12. Якщо не вдається відвідати тренування, повідомте тренеру і дізнайтеся час і місце наступного тренування, привчайте дитину спілкуватися з тренером самостійно.

© 2021 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"