Від авторів

Матеріал адресований футболістам, їх батькам і друзям, тренерам, шкільним фізрукам, всім, хто може допомогти футболісту в його спортивній кар'єрі. Методика індивідуальної підготовки до гри, яку ми пропонуємо, є виключно практичні напрацювання, отримані в процесі роботи з футболістами різного рівня підготовки і віку, в команді і поза командою.

Практично вся методична література на тему «індивідуальна підготовка футболістів» призначена тренерам, які працюють в ДЮСШ, футбольних академіях або в професійних командах, тобто тренерам, досить підготовленим теоретично і мають досвід роботи зі строго певним контингентом спортсменів що займаються.

Але в футбол грають різні категорії спортсменів, які мають різні можливості за своїми фізичними даними, за сімейними обставинами, обмежені за часом і ін. І тому що переслідують в спорті різні цілі. Мільйони людей грають в аматорських командах за свої підприємства, вузи, армійські підрозділи, в першостях міст і областей. Це величезна армія любителів футболу, незнайома зі специфічною термінологією і принципами Теорії Фізичного Виховання, але яка також потребує доступних за формою викладу рекомендаціях. Вони не менш ніж професіонали відповідально, в міру своїх можливостей, готуються до майбутніх ігор, грають азартно, повністю віддаються спортивній боротьбі і хочуть уникнути травм, щоб назавтра продовжити трудову діяльність, навчання, службу. І серед них чимало молодих людей, які ще мріють про професійну кар'єру у футболі і не тільки в якості гравця.

Накопичився певний досвід і, вивчивши досить багато літератури на цю тему, ми зробили для себе деякі відкриття і висновки, які хотіли б тут викласти.

Мета роботи:

1) допомогти молодим футболістам і тренерам
2) залучити більше уваги до функціональної підготовки гравців.
3) залучити більше зацікавлених осіб до підготовки спортсменів.

Можна вважати це зверненням і керівництвом до дії тим футболістам, які не впевнені в своєму спортивному майбутньому. Також і досвідчені футболісти знайдуть тут багато цікавого. Буду радий, якщо і Ви відкриєте тут для себе щось нове, що допоможе Вам вибрати свій шлях у спорті!

© 2021 Фізкультурно-спортивний клуб "Зірка"